Laser Tattoo Karaj
,

لیزر تاتو کرج

لیزر تاتو کرج

لیزر تاتو کرج : در چند سال اخیر انجام انواع تاتو و خالکوبی بسیار متداول گردیده و خانم ها و آقایان با اهدافی نظیر زیبایی و آرایشی و یا برای نشان دادن عقاید و قدرت خود این کار را انجام می دهند.

 آسان تر شدن روش های تاتو کردن و وجود اشکال و رنگ های مختلف برای این کار موجب می شود تا افراد بیشتری تمایل به انجام آن داشته باشند. اما گاهی اوقات فرد پس از انجام تاتو بنا به دلایلی دچار پشیمانی می شوند و می خواهد خالکوبی های خود را پاک کند.

 

 

Laser Tattoo Karaj

 

 

 

با وجود این که تاتو کردن کار سختی نیست اما پاک کردن آن دردسرهای خاص خود را دارد. انجام عمل جراحی، سوزاندن محل خالکوبی با محلول ها شیمیایی و تراشیدن پوست روش های قدیمی پاک کردن خالکوبی هستند. لیزر تاتو نیز جز جدیدترین روش ها برای محو کردن خالکوبی است .

پاک کردن تتو با لیزر تتو کرج چگونه است؟

لیزر با تخریب رنگدانه‌ ها به‌ وسیله‌ی پرتوهای نوری با شدت بالا، تتو را از بین می ‌برد. پاک کردن تتوهای مشکی‌ و تیره ساده‌ تر است؛ زیرا رنگدانه‌ های سیاه پرتو لیزر را در هر طول موجی جذب می‌ کنند. تتو به رنگ‌ های دیگر را بسته به رنگ، باید با انواع مختلف لیزر با طول موج مناسب پاک کرد.

پیش از هر چیز باید از پزشک متخصص ‌دیده مشاوره بگیرید. تعداد جلسه ‌های درمان بسته به عمر، اندازه و رنگ تاتو و خالکوبی متفاوت است. همچنین رنگ پوست و عمق نفوذ رنگدانه‌ ها بر انتخاب تکنیک مناسب مؤثرند.

 

 

Laser Tattoo Karaj

 

 

 

لیزر تتو کرج چقدر زمان می ‌برد؟

پاک کردن تتو با لیزر، فرایندی زمان ‌بر است. ممکن است به ۶ تا ۲۰ جلسه‌ی درمانی نیاز داشته باشید.

باید بدانید که فرایند پاک کردن تاتو به فاکتور های زیادی بستگی دارد. برای دستیابی به بهترین نتیجه، اجازه دهید پوست بین هر دو جلسه‌ی درمانی زمان کافی برای ترمیم داشته باشد و سیستم ایمنی بدن جوهر را به ‌خوبی دفع کند.
اگر جلسه ‌های درمانی نزدیک به هم باشند، پوست فرصت دفع جوهرِ تخریب‌ شده را به ‌طور کامل نخواهد داشت

خالکوبی‌ های کهنه معمولا ساده ‌تر پاک می ‌شوند؛ اما خالکوبی رنگی کار را دشوار می ‌کند. پاک کردن رنگ ‌های سیاه، قهوه‌ای، آبی تیره و قرمز آسان‌ تر از دیگر رنگ ‌هاست. دشوارترین رنگ ‌ها برای پاک کردن، سبز، نارنجی، زرد و آبی روشن هستند.

نقش‌ های کوچک ‌تر به تعداد پرتوهای کمتری نیاز دارند و نقش‌های بزرگ ‌تر به پرتوهای بیشتر. درهرحال، برای لیزر تاتو کرج نیاز به چند جلسه درمانی خواهید داشت.

پس از هر جلسه، خالکوبی شما به ‌طور محسوسی روشن ‌تر می‌ شود؛ اما پاک شدن کامل آن به زمان نیاز دارد.

 

 

 

Laser Tattoo Karaj

 

 

 

مراحل لیزر تاتو کرج:

به ‌طور کلی، روند پاک کردن تاتو با لیرز به ‌شکل زیر است:

  • برای چشم‌ ها عینک محافظ دریافت می ‌کنید.
  • پزشک معالج با پرتوافشانی، رنگدانه‌ های تتو را در لایه‌ی زیرین پوست هدف می‌ گیرد.

لیزر تاتو کرج کمی دردناک است؛ اما اغلب افراد به بی‌هوشی یا حتی بی ‌حسی نیاز پیدا نمی ‌کنند. بسته به محل خالکوبی می‌ توانید از کرم ‌های بی‌ حسی موضعی استفاده کنید. همچنین این را هم بدانید که درد پاک کردن تاتو از درد تتو کردن بیشتر نیست.

 

Laser Tattoo Karaj

 

 

 

در هنگام لیزرتاتو کرج این موارد را در نظر بگیرید:

  • برای اطمینان از این که درمانِ مناسب و اثربخشی خواهید داشت، به متخصص پوستِ قابل ‌اعتماد یا کلینیک های تخصصی پوست معتبر مراجعه کنید.
  • چون پاک کردن تاتو انتخابی شخصی است، معمولا پوشش بیمه ‌ای ندارد مگر این که از نظر پزشکی ضروری باشد.
  • فراموش نکنید که پاک کردن تاتو با لیزر، درمانی آنی نیست؛ به ‌ویژه در مورد تتوهای رنگی. ممکن است حذف کامل تتو یک سال یا بیشتر طول بکشد.

 

 

Laser Tattoo Karaj

 

 

 

 

میکرونیدلینگ در کرج:

میکرونیدلینگ در کرج یکی از روش‌ های جوانسازی پوست است. در این روش غیرتهاجمی، به کمک سوزن ‌های ریز، سوراخ ‌های ریز و سطحی در پوست ایجاد می ‌شود .

با این روش درمان جای سوختگی، بستن منافذ باز پوست، درمان لک پوستی، رفع چین و‌ چروک و از بین بردن جای زخم، بخیه،ترک پوستی و نیز از بین بردن جای جوش امکان‌ پذیر است.

 

Microniding in Karaj

 

 

 

 

میکرونیدلینگ در کرج چطور انجام می ‌شود؟

میکرونیدلینگ در کرج روشی غیرتهاجمی برای درمان مشکلات پوستی است و برای گرفتن نتیجه‌ی بهتر معمولا روند درمان چند جلسه ‌ای طول می ‌کشد. زمان هر جلسه‌ی درمان با توجه به شدت مشکلات پوستی بین چند دقیقه تا یک ساعت است.

روش کار به این صورت است که روی پوست فرد با استفاده از ابزار نیدلینگ و طبق الگوی خاصی، سوراخ ‌هایی ایجاد می ‌شود.

برای کسب بهترین نتیجه، ابزار نیدلینگ چندین بار روی سطح موردنظر در جهات مختلف حرکت می‌کند. برخی پزشکان، برای نتیجه‌ی بهتر از میکرونیدلینگ، هم ‌زمان با ایجاد این سوراخ ‌های ظریف، از محصولاتی که سبب تحریک تولید کلاژن می‌ شوند، مانند اسید هیالورونیک یا سرم ویتامین C و نیز روشن ‌کننده پوست هم استفاده می ‌کنند. بعد از انجام میکرونیدلینگ در کرج روی پوست زخم ‌های کوچکی ایجاد می‌ شود که همین زخم ‌ها سبب تحریک کلاژن ‌سازی توسط پوست می ‌شوند.

 

Microniding in Karaj

 

 

 

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن