Planting eyebrows in Karaj

کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو در کرج ، امروزه با محبوبیت بالایی همراه است، زیرا افراد به دنبال راه هایی می‌ گردند تا موی ابرو خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کنند.

یکی از اعضای صورت که شاید به نظر نقش چندانی در بدن نداشته باشد ابرو است .این عضو به ظاهر بدون عمل در واقع یکی از مهم ترین اعضای صورت بوده چرا که نه تنها وظیفه محافظت از چشم (عضو بینایی) را به عهده دارد بلکه نقش مهمی در زیبایی جذابیت و روان فرد دارد.

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

دلایل محبوبیت کاشت ابرو در کرج چیست؟

ابروهایی که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند و معمولاً توجه سایرین را به خود جلب نمی‌ کنند. اما چیزی که باعث جلب توجه دیگران می‌شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می ‌تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند.

کاشت ابرو در کرج روشی بی ‌خطر است و می ‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌ اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند به وجود آورد. این ترمیم، درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو می ‌باشد.

کاشت ابرو امروزه هم برای زنان و هم مردان گزینه ی مطلوبی است و می تواند برای افرادی که دچار ریزش شدید ابرو هستند روش مناسبی باشد . ترمیم ابرو می تواند ابروهایی که ضخامت و تراکم کافی ندارند را ارتقا دهند و زیبایی بیشتر و بهتری برای فرد همراه داشته باشند.

 

 

کاندیدای مناسب کاشت ابرو:

افرادی که شرایط زیر در موردشان صدق می‌کند، کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستند:

 • اگر به صورت مادرزادی و ژنتیکی ابروهای نازک یا کم‌ پشتی دارید یا به طور کلی موهای ابرو در شما رشد نکرده‌اند.
 • اگر از شکل، حالت یا فرم ابروهای خود رضایت ندارید.
 • اگر به علت آسیب، سوختگی، بخیه، جراحی، شکستگی و … همه یا قسمتی از ابروی شما از دست رفته است یا می‌خواهید جای زخم یا بخیه‌ای در آن ناحیه را بپوشانید.
 • اگر به علت یک بیماری زمینه‌ ای (مانند اختلالات غده‌ی تیروئید) یا بیماری‌های پوستی، ابروهای شما دچار ریزش مو شده‌اند؛ بعد از درمان یا کنترل بیماری می‌توانید برای کاشت ابرو اقدام کنید.
 • خانم‌ هایی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها، دچار نازکی یا کم‌ پشت شدن ابرو شده‌اند.
 • خانم‌ هایی که ابروهای خود را تاتو کرده یا هاشور زده‌اند و می‌خواهند ظاهر ابروها طبیعی‌تر به نظر برسد.

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

دلایل مختلفی باعث می شود افراد به کاشت ابرو در کرج رو بیاورند که شامل :

بیماری ، جراحی،زخم  شرایط پوستی ،برداشتن بیش از حد ابرو یا ابروهای نازک است.

مهم ترین موضوع در کاشت ابرو حفظ جهت رشد طبیعی موهای ابرو است و انجام این کار مستلزم این است که جراح به نحو ماهرانه ای زاویه کاشت هر مو را تعیین کند تا در نهایت شکل کمانی ابرو و همگرایی موهای بالا و پایین ابرو و سپس قرار گیری موهای سر ابرو به سمت بالا کاملا به طور طبیعی ترمیم و بازسازی شود.

دومین نکته مهم این است که در هنگام ایجاد حفره هایی در پوست برای کاشت مو باید از سوزن های بسیار ظریفی استفاده شود که با زاویه ای بسیار کم و در سطح پوست جای کاشت مو را در زاویه ای نزدیک به سطح پوست آماده می کند. بدین ترتیب موهای کاشته شده مانند موهای ابرو روی سطح پوست رشد خواهند کرد.

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

انواع روش ‌های کاشت مو در کرج:

روش fit : در این روش موها به صورت دستی و یا به روش پانچ‌ های بسیار ظریفی جدا می‌ شود.

روش fut : در این روش نیز برداشت موها به شکل یک نوار باریکی از ناحیه پشت سر جدا می‌ شود که زیر میکروسکوپ دانه ‌دانه است.

روش ترکیبی: این روش که ترکیبی از دو روش بالا است در مواردی استفاده می ‌گردد که فرد طاس باشد.

 

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

بررسی روش FUT در کاشت مو در کرج:

این نوع از کاشت شامل یک جراحی بسیار کوچکی در قسمت پشت سر است، به ‌گونه ‌ای که یک نوار باریک جدا می ‌شود که این نوار نیز در زیر میکروسکوپ به یک ‌تکه بسیار کوچک تبدیل می ‌شود که هر یک از این تکه ‌ها شامل یک تا چهار تار مو است.

 در این ‌گونه از مدل برداشت مو است که می ‌شود موها را با ظرافت و تراکم بالاتری بر روی سر فرد کاشت. به علت این که موها در زیر میکروسکوپ جدا می‌ شوند اتلاف موی جداشده از قسمت پشت سر در حد صفر است و تمام مویی که جداشده است، کاشت می‌ شود.

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

روش FIT در کاشت مو:

روشFIT ، موها به شکل تک تک از قسمت پشت سر جدا می ‌شود و از طریق قسمت های جزئی به نام پانچ انجام می ‌گیرد. این نوع کاشت نیازی به‌جای بخیه ندارد و می ‌توان بدون هیچ اسکار یا زخمی این کار را انجام داد که ازجمله بزرگ ‌ترین مزیت ‌های این روش است.

 در ضمن در قسمت جدا نمودن مو هر تکه اسکار کوچکی به صورت یک نقطه کوچک سفید بر جای می ‌ماند که به صورت کامل زیر موها مخفی است.

این روش نسبت به روش قبلی از دوران نقاهت کمتری برخوردار است، درد کمتری دارد و بیمار می ‌تواند بلافاصله بعد از عمل به‌ راحتی استراحت نماید. به علت این که این نوع از کاشت، راحت ‌ترین نوع جراحی است.

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

روش ترکیبی:

این روش بهترین روش کاشت است که برای طاسی‌ های بسیار بزرگ قابل‌ استفاده است. در اینجا از ترکیب دو روش قبل و به ‌صورت هم‌ زمان استفاده می ‌شود.

به این صورت که موهایی که در مرحله fut جدا می‌شود در جلوی سر کاشته می‌شود که از ظرافت بیشتر و تراکم بالاتری برخوردار است. بعد از آن نیز کمی از مو به شکل fit جدا می ‌شود تا کمبود موهایی که در قسمت قبلی ایجاد شده، جایگزین گردد و از این موهای برداشت ‌شده در قسمت پشت سر استفاده می ‌گردد.

ولی باید این نکته را مدنظر قرارداد که اگر شخصی با جای بخیه مشکل دارد، هرگز نباید از این روش برای کاشت استفاده نماید و باید یکی از دو روش fit یا fut را استفاده کند.

 

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

هزینه کاشت ابرو در کرج چقدر است؟

در مورد هزینه کاشت ابرو در کرج هم که بسیاری علاقه مندند بدانند بر چه اساسی و اصولا چگونه تعیین می شود، می توان گفت که این امر وابسته به معیارهای مختلفی است از جمله چگونگی عمل و تکنیک های به کار رفته توسط پزشک کاشت ابرو، تجربه شخصی وی در این گونه عمل ها، هزینه های کلینیک از قبیل قیمت دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده، تعداد فولیکول های به کار رفته و غیره می باشد.

 

اما به طور کلی  هزینه کاشت ابرو براساس چندین فاکتور تعیین می شود که عبارت اند از:

 • مهارت و تخصص پزشک
 • کلینیک کاشت ابرو
 • سابقه پزشک کاشت ابرو
 • هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک
 • تجهیزات و دستگاه کاشت ابرو

 

 

Planting eyebrows in Karaj

 

 

 

دوره ی نقاهت پس از کاشت ابرو در کرج:

عمدتا کمتر از 24 ساعت برای دوره ی نقاهت جراحی کاشت مو زمان لازم است. شما روز بعد از جراحی می توانید فعالیت های روزمره ی خود را داشته باشید البته توصیه می شود که فعالیت های استرس زا را برای حدود یک هفته تعطیل کنید تا از صدمات احتمالی و ریسک خونریزی پیشگیری شود.

 

سوالات متداول در زمینه کاشت ابرو:

چه کسی برای جراحی کاشت ابرو گزینه‌ی مناسبی است؟

عمل جراحی پیوند ابرو را به هر کسی که ابروهایش به علت اصلاح بیش از اندازه، جای زخم و یا بیماری تیروئید کم‌پشت و نازک شده است پیشنهاد می‌کنیم.

عمل جراحی کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

در این روش، هر کدام از ابروها به‌صورت جداگانه طراحی می‌شود تا با ویژگی‌ها و حالت خاص صورت بیمار هماهنگ باشد، و البته با توجه به ترجیحات شخصی بیمار. جراح پیوند ابرو علاوه بر این به ضخامت مناسب، شکل قوس، طول ابرو و فاصله بین آن‌ ها هم توجه می‌کند.

جراح با استفاده از روش پیوند واحد فولیکولار (FUT) یا برداشت واحد فولیکولار (FUE)، گرافت‌های اهداکننده را از قسمت پشت سر یا از سایر قسمت‌های بدن می‌گیرد. سپس برش‌های ریزی روی ناحیه‌ی دریافت‌کننده ایجاد می‌شود و جراح گرافت‌های اهدایی را در آن برش‌ها جایگزین می‌کند.

در طول فرآیند عمل جراحی، بیمار می‌تواند از آغاز تا پایان بیدار و هشیار باشد. با این وجود ممکن است قبل از انجام جراحی یک داروی آرام بخش به شما داده شود. دیگر نیازی به تزریق داخل وریدی (IV) وجود ندارد.

 

 

 

 

متخصص کاشت ابرو

 

 

 

 شکل ابرو پیش از جراحی کاشت ابرو چگونه تعیین می‌شود؟

اکثر بیماران عکسی از چهره‌ی شخص مشهوری که می‌خواهند ابروی آن‌ها را داشته باشند با خود به مطب پزشک می‌برند، یا آنکه عکس‌هایی از دوران جوانی‌شان به پزشک نشان می‌دهند تا حالت قبلی ابروها را نشان دهند.

با این حال، علاوه بر توجه به هر آن چه که بیمار در اختیار پزشک قرار می‌دهد، جراح تناسب و هماهنگی مدل و شکل ابرو با ویژگی‌های صورت بیمار را قطعاً در نظر می‌گیرد. در روز جراحی، شکل ابروها در جای خود روی صورت بیمار کشیده می‌شود و بیمار تایید می‌کند که آیا آن را دوست دارد یا خیر.

آیا در ناحیه‌ی اهداکننده که گرافت‌ها از آن برداشته شده، کچلی به وجود می‌آید؟

نه، این طور نیست. جراح هر تار مو را در موقع برداشت به گونه‌ای انتخاب می‌کند که در تراکم موها و شکل آن در ناحیه‌ی اهداکننده تفاوتی ایجاد نشود. در ضمن، در روش FUT سنتی، جراح محل برداشت و کاشت تارهای مو را به گونه‌ای طراحی و انتخاب می‌کند که هیچ جای زخم آشکاری به جا نماند.

چه کسی جراحی کاشت ابرو را انجام می دهد؟

این عمل جراحی توسط جراح و متخصص پیوند موی تایید شده انجام می‌شود. بسیار اهمیت دارد که در انتخاب جراح دقت کنید چرا که  هر پزشک و جراحی در طراحی و کاشت ابرو مهارت و تجربه‌ی کافی را ندارد.

 

 

 

انواع کاشت مو

 

 

 

 

جراحی کاشت ابرو چه مدت طول خواهد کشید؟

به طور کلی، این عمل جراحی می‌تواند ۵-۴ ساعت و گاهی اوقات در بعضی کلینیک‌ها تا ۶ ساعت به طول بیانجامد. نیمی از کل این مدت زمان صرف برداشتن گرافت‌های مو می‍شود و نیمی دیگر آن صرف کاشت آن‌ها خواهد شد.

آیا عمل جراحی کاشت ابرو دردناک است؟

این روش دردناک نیست چرا که جراح از داروی بی‌حسی استفاده می‌کند. با این حال، هنگامی که اثر دارو کمتر شود، ممکن است احساس سوزش اندکی داشته باشید اما این سوزش هم با مصرف دارو قابل کنترل است.

نتایج کاشت ابرو در کرج:

بدون در نظر گرفتن دلیل ریزش ابرو ، بهترین و موثرترین راه برای بازگشت موی ابرو جراحی و کاشت ابرو است. موهای کاشته شده از پشت سر بیمار به سرعت و از همان ابتدا شروع به رشد می کنند و پس از یک تا دو سال فرایند رشد کاهش پیدا می کند تا ابرو نمایی طبیعی تر به خود بگیرد و این مسئله به دلیل تاثیری است که پوست ابرو بر نواحی موی ابرو می گذارد و “تسلط دریافت کننده” نام دارد.

 

 

آیا کاشت ابرو عوارض دارد ؟

هر عمل جراحی زیبایی ممکن است در اثر عدم رعایت شرایط عوارض مخصوص به خود را داشته باشد مثلا در عمل بینی یا پلک و یا چشم ها امکان بروز عفونت وجود داشته و قابل انکار نیست در مورد این نوع عمل زیبایی و ترمیم کننده هم کمی خونریزی و کبودی اطراف چشم و پیشانی وجود خواهد داشت.

بعد از آن ممکن است در محل زخم خارش و قرمزی ایجاد شود که آن هم بعد از چند روز برطرف می شود اما اگر خارش تداوم داشت احتمال بروز عفونت وجود داشته برای همین باید به پزشک خود اطلاع دهید.

در این نوع عمل ممکن است فرد را یا بیهوش یا بی حسی موضعی نمایند که در هر دو حالت استفاده از این دارو ممکن است کمی درد و حالت تهوع ایجاد نماید .

در این نوع جراحی ها ممکن است بار اول نتیجه مطلوب را نگیرید و نیاز به تکرار جراحی احساس شود که البته اگر خواهان تغییر و ترمیم هستید لازم است سختی های آن را هم تحمل کنید .

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

4
مجموع نظرات

avatar
2 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
کلینیک آسمان آبیمعصومهزهرا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
زهرا
مهمان
زهرا

سلام ببخشید هزینه کاشت ابرو چقد میشه؟؟؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام دوست عزیز
هزینه بسیار متغیر هست و به شرایط کاشتی که شما انتخاب میکنید بستگی داره
اگر بتونید برای مشاوره رایگان حضورا تشریف بیارید تمام جزییات بهتون اعلام میشه

معصومه
مهمان
معصومه

سلام هزینه کاشت ابرو های تاتو شده چقدر هست؟؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام . دوست من میتوانید حضوری مرکز تشریف بیاورید و از مشاوره رایگان استفاده کنید . در مشاوره هم روش مناسب کاشت شما و قیمت به شما اطلاع داده خواهد شد . شماره تماس مرکز جهت دریافت وقت مشاوره 02632402304