قیمت تزریق چربی غرب تهران

تزریق چربی غرب تهران

 

تزریق چربی غرب تهران: یکی از رایج ترین نشانه های پیری کاهش حجم چربی در صورت است.

در طی فرآیند طبیعی پیری، کلاژن و الاستین صورت شروع به شکست و کاهش یافتن می ‌کنند.

این تغییرات همراه با کاهش حجم چربی صورت می ‌توانند باعث ظاهر شدن خطوط ریز، چین و چروک و حفره هایی در صورت شما می ‌شود.

با گذشت زمان، تخلیه چربی زیر جلدی باعث ظهور خطوط، چین و چروک و حفره‌های صورت، و همچنین گونه ‌های فرو رفته و نازک شدن لب‌ها می ‌شود.

در حالی که روش های جراحی بسیاری برای اصلاح این تغییرات ناخواسته وجود دارد، این عمل‌ها معمولا گران هستند و می ‌توانند عوارض شدید و زمان بستری طولانی در بیمارستان به همراه داشته باشند.

و در حالی که امروزه طیف گسترده ای از ژل‌های پرکننده پوستی   وجود دارد، تزریق چربی غرب تهران، که به عنوان پیوند چربی و یا انتقال چربی نیز شناخته می ‌شود، یک راه عالی برای استفاده از چربی طبیعی خود فرد به عنوان یک پرکننده پوستی موثر که شامل هیچ گونه خطر آلرژیک و یا واکنش نامطلوب به یک ماده خارجی نمی ‌باشد.

هدف از تزریق چربی غرب تهران بازگرداندن این حجم از دست رفته به نواحی صورت از جمله زیر فک، منطقه غبغب گردن برجسته کردن لب ها،  گونه ها  ، و همچنین به اطراف بینی و خط اشک و پلک بالا  است.

 

 

 

تزریق چربی

 

 

 

تزریق چربی غرب تهران چیست؟

در این شیوه‌ی جوانسازی، از چربی به عنوان یک فیلر استفاده می‌ شود. فیلرها یا حجم‌ دهنده ‌های پوستی، دسته ‌ای از مواد تزریقی هستند که با ورود به لایه ‌ای از پوست، موجب حجم‌ دهی و جوانسازی پوست می‌ شوند.

فیلرها انواع گوناگونی دارند و در ایران بیشتر با نام تزریق ژل شناخته می‌ شوند. اما ژل ‌ها فقط یکی از انواع فیلرهای قابل استفاده هستند و تزریق چربی هم در دسته‌ی فیلرها قرار می ‌گیرد.

در تزریق چربی از چربی‌ های خود بدن استفاده می ‌شود. اثرات آن ماندگاری بیشتری دارند و بافت‌های بدن واکنش بدی به چربی‌های تزریقی نمی‌ دهند. به علاوه اگر اصول درمانی رعایت شود، عوارض این روش بسیار کم و محدود است.

چه زمانی به تزریق چربی غرب تهران فکر کنیم؟

 • اگر بخش‌ های از صورت شما دچار فرو رفتگی و کاهش حجم شده است.
 • اگر می ‌خواهید روش جوانسازی اثرات ماندگارتری نسبت به فیلرها یا ژل ‌های موقت داشته باشد.
 • اگر می ‌خواهد انحناهای سطحی (کانتور) بدن و صورت خود را بهبود ببخشید، جای اسکار و زخم ‌ها را برطرف کنید و دستان یا صورت خود را جوانسازی کنید.
 • اگر می‌ خواهید عدم تناسب انحنا یا کانتور سینه‌ های خود را برطرف کنید. از تزریق چربی می ‌توان برای طبیعی‌ سازی نتایج ایمپلنت پستانی هم استفاده کرد.

 

 

بهترین مرکز تزریق چربی غرب تهران

 

 

 

آیا شما یک کاندید خوب برای تزریق چربی به صورت هستید؟

بر خلاف سایر مواد تزریقی که برای زیبایی استفاده می ‌شوند و از محصولات مصنوعی ساخته شده اند، تزریق چربی هیچ گونه واکنش آلرژیک ایجاد نمی‌ کند، زیرا بافت چربی از بدن خود شما گرفته می‌ شود.

در حالی که تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی ‌کند، برجسته سازی و زیباتر کردن صورت به وسیله تزریق چربی، ممکن است نیاز به روش های تهاجمی مانند لیفت صورت، لیفت ابرو یا پلک یا سایر جراحی‌ ها را به تاخیر می اندازد. تزریق چربی علاوه بر کاربرد زیبا سازی صورت، از سایر جهات نیز مفید است. بهترین روش برای تعیین این که آیا شما یک نامزد ایده آل برای تزریق چربی هستید یا خیر، از طریق مشاوره با جراح زیبایی صورت می باشد.

تزریق چربی یک گزینه خوب برای شما است اگر:

 • تمایل دارید میزان حجم دهی به صورت شما بالا باشد و یا نیاز به تزریق عمقی بافتی دارید.
 • از لحاظ جسمی سالم هستید.
 • درجه پیری صورت خفیف یا متوسطی دارید.
 • برای بهبود ظاهر خود اهداف خاص، اما واقع بینانه دارید.

 

مزایای تزریق چربی:

 چربی مشتق از خود بدن برخلاف پرکننده‌ های پوستی جایگزین «مشابه با مشابه» می‌ شود و احتمال واکنش‌ های آلرژی‌ زا به مواد خارجی را کاهش می‌ دهد.

نتایج انتقال چربی به صورت طبیعی، ماندگار و ایمن می‌ باشند.

انتقال چربی یک روش غیرتهاجمی برای حصول جوانسازی صورت است.

 

 

کاندیدای تزریق چربی غرب تهران

 

 

چه کسی باید از جراحی تزریق چربی اجتناب کند؟

همه افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی تزریق چربی نیستند. شرایط زیر، بیماران را در معرض خطر مشکلات جدی قرار می ‌دهد.

 • سرکوب شدن سیستم ایمنی بدن
 • شیمی درمانی
 • مصرف آکوتان در طی سه ماه گذشته
 • مشکل قلبی قابل توجه

ایمنی همیشه حرف اول را می ‌زند. همیشه جراح خود را از هرگونه بیماری یا مشکل جسمی که قبل از عمل جراحی دارید آگاه کنید.

مراحل تزریق چربی غرب تهران:

1-ابتدا چربی مورد نیاز برداشته می شود:

در مرحله اول و پس از مشخص شدن اندامی که از آن چربی خارج خواهد شد، چربی مورد نیاز توسط یک سوزن کوچک زیر پوستی برداشته می شود. (روش لیپوساکشن) این مرحله با دقت زیادی انجام می گیرد چون بافت و سلول های چربی به هیچ وجه نباید آسیب ببینند به همین دلیل هنگام استفاده از سوزن، پزشک متخصص این عمل را با نهایت دقت انجام می دهد تا بافت چربی آسیب نبیند.

همچنین باید بدانید که مقدار چربی خارج شده از بدن فرد، بسیار کم می باشد. بعضی ها تصور می کنند که پس از خروج چربی از بدن، آن ها به مقدار قابل توجهی لاغر خواهند شد در صورتی که این تصور درست نیست.

 

 

 

هزینه تزریق چربی غرب تهران

 

 

2- سپس چربی خارج شده جدا می شود:

برای عمل تزریق چربی، فقط به سلول های چربی نیاز است و نه موادی که به آن ها چسبیده اند. بنابراین باید چربی را از مایعات و موادی که در کنار چربی هستند جدا کرد.

برای این کار از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می شود. سانتریفیوژ با تولید سرعتی بسیار زیاد، سبب به وجود آمدن نیروی گریز از مرکز می شود و چربی را جدا و خالص می‌ کند.

3- عمل تزریق چربی آغاز می شود:

پس از این که چربی خالص سازی شد، تزریق کردن چربی به اندام هدف آغاز خواهد شد. در این مرحله، پزشک متخصص شما، با یک نوع سرنگ مخصوص، چربی را به اندام های مشخص شده تزریق می کند تا بتوان به نتایج خوب و دلخواه رسید.

 

 

پمتخصص تزریق چربی غرب تهران

 

 

 

 

مراقبت پس از تزریق چربی غرب تهران:

 • پس از تزریق کردن چربی، باید به توصیه های زیر و همچنین توصیه های پزشک خودتان به دقت عمل کنید تا بهترین نتایج حاصل شود.
 • عمل به این توصیه ها بسیار مهم است و عدم توجه به این موضوع می تواند موجب بروز عوارض پس از عمل شود.
 • پس از انجام عمل تزریق کردن چربی، محل تزریق شده کمی ورم می کند. به همین دلیل باید پس از عمل، راه رفتن و تحرک کردن (تحرک بسیار سبک) را شروع کنید تا این تورم کاهش یابد.
 • همچنین حرکت کردن و راه رفتن شما به جلوگیری از لخته شدن خون در محل تزریق شده کمک خواهد کرد.
 • باید از گن هایی که خاصیت ارتجاعی دارند و مخصوص تزریق چربی هستند استفاده کنید. این گن ها مخصوص محل اهدا کننده چربی در بدن شما هستند. (همان محلی که چربی از آنجا برداشته شده است.)
 • همچنین برای جلوگیری از تورم، باید از کمپرس سرد استفاده کنید. استفاده از کمپرس سرد می تواند به مقدار زیادی در کنترل تورم نقش داشته باشد.
 • تا چند هفته پس از انجام عمل، باید از فعالیت های سنگین خودداری کنید.
 • اگر پس از انجام عمل، هرگونه عفونت، خونریزی و … مشاهده کردید، فورا به پزشک خود اطلاع دهید.

 

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

 

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها