بهترین جراح پلک در کرج

بهترین جراح پلک در کرج به شما کمک می کند پلک های افتاده چشم خود را درمان کنید.

همه افرادی که می خواهند جراحی پلک انجام دهند به دنبال بهترین جراح پلک می باشند تا عمل پلک آن ها به بهترین شکل ممکن انجام شود و مشکلاتی پس از عمل پلک نداشته باشند.

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

راهکار های شناخت بهترین جراح پلک در کرج متفاوت می باشد و در این میان جراحان مختلفی در زمینه جراحی زیبایی پلک فعالیت می کنند که موجب سردرگمی بیماران می شوند.

اولین راهکار در راستای شناخت متخصص جراحی پلک در کرج مشاهده بیماران قبلی و نمونه کار ها، سابقه و تجربه جراح و مشاوره با وی می باشد. برای این که این جراحی با موفقیت انجام شود جراح شرایط عمومی شما را بررسی کرده و راهکار هایی را ارائه می دهد.

بهترین جراح پلک در کرج فردی است که علاوه بر داشتن مهارت کافی در جراحی پلک با بیمار خود صادق باشد و در جلسه مشاوره تمامی جزییات عمل پلک را به بیمار ارائه دهد.

سعی کنید برای انتخاب بهترین جراح پلک در کرج برای خود جراح پلاستیکی ماهر وتوانا را انتخاب کنید که از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشد. شما می توانید با مشاهده نمونه کار ها و فعالیت و سوابق انتخاب بهترین جراح پلک در کرج را انجام دهید.

در انتخاب جراح کوشا باشید و برای انجام جراحی تحقیقات لازم را انجام دهید. بهترین جراح پلک در کرج را از میان جراحان انتخاب کنید تا بعد از عمل مشکلی نداشته باشید.

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

مشاوره و معاینه قبل از جراحی پلک:

زمانی که در جلسه مشاوره با جراح پلک ملاقات می کنید، ایشان اطلاعات کامل و مفصلی از سوابق پزشکی شما گرفته و همچنین در مورد اهداف و مقاصدی که از انجام جراحی پلک دارید با شما گفتگو خواهند کرد.

جراح پلک در جلسه مشاوره، به شما توصیه خواهند نمود که در خصوص نتایج مورد انتظار از عمل جراحی پلک، واقع بین بوده و توقعاتی معقولانه از نتیجه این عمل جراحی داشته باشید.

جنبه اساسی مشاوره با بهترین جراح پلک، ارزیابی عکس های قدیمی شما به منظور حصول اطمینان از این است که عمل جراحی، متناسب با ویژگی های چهره شما انجام شود و همچنین این اطمینان حاصل گردد که چهره شما پس از عمل، حالت غیرطبیعی به خود نگرفته و فرم طبیعی چهره تان حفظ شده است.

همچنین در جلسه مشاوره؛ پزشک معالج، چشم ها و پلک های شما را از نظر بینایی، سلامت پوست و بافت های زیرین مورد بررسی قرار داده و ارزیابی می نماید تا بدین ترتیب اطمینان حاصل گردد که جراحی پلک، سلامت چشم های تان را به مخاطره نمی اندازد.

 

 

 

انتخاب بهترین جراح پلک در کرج:

اگر می خواهید انتخاب بهترین جراح پلک در کرج را با موفقیت انجام دهید به دیده ها و شنیده های خود اعتماد نکنید. همیشه گفته های افراد مختلف و دوستان شما حقیقت ندارد. با مشاوره با متخصص پوست و مشاهده نمونه کار ها می توانید بهترین جراح پلک در کرج را برای خود انتخاب کنید.

 

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

 

انتخاب بهترین جراح پلک در کرج برای جراحی پلک:

همان طور که گفته شد جراحی پلک می بایست نزد جراح و متخصص پوست انجام شود. تجربه و مهارت جراح در همه عمل های زیبایی و این عمل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

 

دلایل اصلی استفاده از عمل جراحی پلک:

افتادگی پلک:

دارا بودن پوست اضافی بر روی پلک بالا می تواند موجب ایجاد پف در قسمت بالای چشم و درنتیجه بادامی نشان دادن چشم شود، این مسئله می تواند ظاهری خسته و ناراحت برای فرد به وجود آورد.

 

پف زیر چشم:

با افزایش سن، معمولا پف در ناحیه زیر چشم ها ایجاد می گردد. پف چشم معمولا به دلیل کشیدگی بیش از اندازه لایه های پلک پایین می باشد.

افتادگی پوست و چین و چروک زیر چشم:

سست شدن پوست و بافت زیر چشم ها می تواند منجر به ایجاد یک ظاهری پیر برای فرد شود.

چشم های سنگین و پژمرده:

پلک ها امکان دارند حجم زیادی از چربی را به خود جذب کنند و به این ترتیب اغلب ظاهر خسته داشته باشند.

 

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

مزایای جراحی پلک:

جراحی پلک مزایای بسیاری دارد که شاخص ‌ترین آن بهبود ظاهر کلی چشم‌ ها است. در جراحی پلک می ‌توان پوست اضافی پوشاننده چین طبیعی پلک بالایی را برداشت و حالت پف ‌آلودی را که باعث می‌ شود چشم خسته به نظر برسد، اصلاح نمود.

در جراحی پلک پایین می ‌توان پوست اضافی را برداشت و چروک و خطوط را اصلاح نمود. پف و کیسه ‌های زیر چشم و همچنین افتادگی‌ را که باعث آشکار شدن سفیدی زیر عنبیه می‌ شود نیز می ‌توان در این عمل از بین برد.

دیگر مزیت جراحی زیبایی پلک بخشیدن جذابیت بیشتر به چهره و افزایش اعتماد به نفس فرد است. جراحی پلک غالباً با هدف اصلاح نقص‌ های آشکاری انجام می ‌شود که باعث ناخشنودی و ناراحتی بیمار می ‌شود.

جراحی پلک مزایای عملکردی گوناگونی دارد که بهبود قدرت بینایی فرد را به دنبال دارد. برداشتن پوست اضافی زیبایی بیشتری را به ارمغان می‌آورد، اما این تنها مزیت بلفاروپلاستی نیست، چون قدرت دید پیرامونی مسدود شده به علت افتادگی پلک‌ نیز به حالت طبیعی برمی ‌گردد.

 

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

جراحی پلک توسط متخصص جراحی پلک در کرج چگونه انجام می شود؟

در جراحی پلک بالا محل برش در چین طبیعی پلک بالا داده می شود تا قابل تشخیص نباشد. سپس قسمتی از پوست پلک برداشته می شود و بعد بافت های زیر پوستی و در صورت لزوم بافت های چربی با احتیاط و ظرافت خاصی خارج می شوند.

جراحی پلک پایین در این عمل ممکن است با برش یا بدون برش پوست انجام شود. در صورت انجام برش، خط برش درست زیر مژه ها خواهد بود.

 در روش بدون برش پوست نیز برش کوچکی در سطح داخلی پلک داده می شود و از این طریق چربی های بیرون زده پلک پایین خارج می شوند.

لازم به ذکر است که انتخاب نوع جراحی توسط جراح و براساس شرایط بیمار و نوع اشکال پلک صورت می گیرد. به طور کلی در روش های جدید، تمایل بیشتر بر این است که جراحی پلک پایین بدون برش پوست انجام شود همچنین در تکنیک های جدید به جای برداشتن چربی، از جابه جا کردن چربی و قرار دادن آن در نقاطی که کمبود چربی دارند مثل گودی زیر چشم ها استفاده می شود. به این ترتیب حداقل برداشت و خارج کردن بافت صورت می گیرد.

 

 

The best eyelid surgeon in Karaj

 

 

 

نتیجه جراحی پلک توسط بهترین جراح پلک در کرج:

در مورد باقی ماندن نتایج عمل باید به این نکته توجه داشت که هیچ کدام از روش های جراحی برای جوانسازی دائمی نیستند و حالت افتادگی پوست به مرور زمان و با افزایش سن به تدریج باز می گردد.

به همین دلیل لازم است با رعایت نکاتی در پیشگیری از پیری پوست، روند افتادگی و شلی پوست را به تاخیر انداخت. مهم ترین این نکات را دوری از اشعه های مضر آفتاب و دود سیگار می داند. علاوه بر این ها، امروزه می توان با روش های مختلفی مانند لیزرهای غیرتهاجمی، روند افتادگی پوست را به تاخیر انداخت.

 

دوران نقاهت چقدر است؟

بخیه ها در جراحی پلک معمولا با نخ های قابل جذب بوده و نیاز به کشیدن ندارند. بستری بیمار هم ممکن است از نصف روز تا حداکثر یک شب متغیر باشد.

علاوه براین بلافاصله بعد از جراحی، بیمار قادر به باز کردن چشم هایش خواهد بود و تنها ممکن است تا چند روز ورم و کبودی دور چشم داشته باشد، بنابراین بهتر است دو روز در منزل استراحت کند.

استفاده از کمپرس یخ نیز باید بلافاصله بعد از عمل شروع شود و تا یک روز ادامه یابد. آب زدن به چشم ها بعد از ۴۸ ساعت اشکالی ندارد، همچنین در چند روز اول موقع خوابیدن سر تخت باید با زاویه ۳۰ درجه بالاتر باشد.

این اعمال معمولا درد ندارند و اگر هم داشته باشند ظرف ۲۴ تا ۷۲ ساعت اول برطرف می شوند.

میزان تورم در عمل های مختلف، متفاوت است. ورم های شدید و کبودی ها معمولا طی دو تا سه هفته اول رفع می شوند. ورم های متوسط نیز بعد از حدود سه ماه در ناحیه پلک و صورت اصلاح می شوند. نتیجه نهایی اعمال جراحی پلک هم معمولا بعد از ۶ تا ۱۰ ماه در نظر گرفته می شود.

 

هزینه جراحی پلک:

این هزینه به عواملی چون : موقعیتی که مطب یا کلینیک در آن قرار دارد، هزینه ی جراح، نوع جراحی، هزینه ی اتاق عمل، محل جراحی و گستردگی آن و … بستگی دارد.

این جراحی در هر فردی متفاوت است پس هزینه ی جراحی نیز در هر فردی متفاوت می باشد.

 

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
17 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرحناز صیادی
فرحناز صیادی
3 سال پیش

سلام.جراحی پلک وبرداشتن چربی ایا برگشت پذیر است؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
3 سال پیش

فرحناز عزیز سلام . مشاورین ما جهت پاسخگویی سوالات شما همه روزه در کلینیک حضور دارند . جهت هماهنگی وقت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 02632402304 تماس حاصل فرمایید.با تشکر

زهرا کریمی
زهرا کریمی
3 سال پیش

سلام آیا در کلینیک شما کاشت ابرو هم انجام میشه ؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
3 سال پیش
پاسخ به  زهرا کریمی

سلام . بله . ما مرکز تخصصی کاشت مو و ابرو در کرج هستیم . برای هماهنگی وقت مشاوره رایگان میتوانید با شماره های 02632402304 تماس بگیرید و تشکر

یاسمین
یاسمین
3 سال پیش

سلام لیفت ابرو رو جراحی میکنید؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
3 سال پیش
پاسخ به  یاسمین

سلام دوست عزیز. بله در مرکز جراحی لیفت ابرو انجام میشود . برای هماهنگی وقت مشاوره رایگان با شماره 02632402304 تماس بگیرید . تشکر

پاشائی
پاشائی
3 سال پیش

با سلام من پلک پایین م یه خال هست رنگ پوست میخوام بردارم میشه بگیدهزینش چقدر هست ممنون میشم اگر پاسخ بدید

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
3 سال پیش
پاسخ به  پاشائی

سلام . وقت بخیر . شما اول باید توسط پزشک متخصص ویزیت شوید تا نوع خال و روش برداشت آن (لیزر یا جراحی ) مشخص گردد بعد هزینه با توجه به خدمات ارائه شده بهتون اعلام میشه . برای هماهنگی تایم برای ویزیت میتونید با شماره 02632402304 تماس بگیرید . تشکر

زهراموسوی
زهراموسوی
3 سال پیش

با عرض سلام و خسته نباشد می خواستم بپرسم پف پلک بالایی هزینش چقدر است با تشکر…

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
3 سال پیش
پاسخ به  زهراموسوی

سلام دوست عزیز لطفا جهت دریافت مشاوره به شماره 09020630500( واتساپ) پیام ارسال نمایید تا مشاوره کلینیک کاملا راهنماییتون کنند . در ضمن میتونید از جشنواره جراحی های ما به مناسبت یلدا استفاده کنید .سپاس

شیرین میکائیل زاده
شیرین میکائیل زاده
11 ماه پیش

می خواهم پلک بالای عمل زیبای انجام بدم لطفا کی بیام

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
9 ماه پیش

شیرین بانو شما میتوانید همه روزه با توجه به تایمتان به مرکز تشریف بیارید و وقت عملتان را با مشاوره و همکارانمان در مجموعه فیکس نمایید

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
9 ماه پیش

سلام شیرین عزیز – همه روزه میتوانید برای مشاوره و هماهنگی وقتتان حضوری تشریف بیارید .

سوگل
سوگل
10 ماه پیش

هزینه عمل پلک بالا چقد میشع

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
9 ماه پیش
پاسخ به  سوگل

سلام وقت بخیر.برای هزینه ها لطفا تماس بگیرید.

اشرف احمدی
اشرف احمدی
10 ماه پیش

سلام خسته نباشید هزینه بلفارو گربه ای چقدر میشه وایا تضمینی هست چشم گرد وحالت گنجشکی نشه وچگونه میتونم رزرو کنم

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی
9 ماه پیش
پاسخ به  اشرف احمدی

حضور پزشکان مطرح و متخصص مجموعه تضمینی عالی برای ماست – شما میتوانید حضوری تشریف بیارید و از مشاوره رایگان ما بهره برده و وقتتان را در مرکز ما رزرو نمایید –