بهترین کلینیک کاشت مو

کاشت مو غرب تهران

کاشت مو غرب تهران به تکنیک جراحی گفته می شود که در آن ریشه های مو ، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش مو و یا خالی از مو برده می شود.

از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می شود و طی آن ریشه هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می شوند.

به علاوه از این روش برای بازسازی ابرو ،مژه ، محاسن ، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخم های ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می شود.کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است.

 

 

 

کاشت مو در غرب تهران

 

 

 

کاشت مو غرب تهران و روش های پیوند موی طبیعی سر:

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پر پشت هستند این روزها بازار کاشت موی سر و … را داغ کرده است.

بهتر است قبل از استفاده از روش های مختلف کاشت موی سر در مورد آن ها اطلاعات کافی داشته باشید.

نکته مهم قبل از کاشت مو غرب تهران:

کاشت و پیوند مو این روزها با چند روش انجام می شود.که اغلب آن ها بسیار مطمئن هستند و تا به حال نتایج خوبی نیز دیده شده است و اکثر بیماران از انجام آن رضایت داشته اند.

هرچند این عمل بسیار ساده و بی خطر است اما رعایت کامل نکات ایمنی و تخصص پزشک برای حفظ سلامت بیمار و به دست آمدن نتیجه مطلوب ضروری است ، همچنین به دلیل حساسیت زیاد این عمل لازم است به طور تیمی انجام شود.

بنابراین شما هم داوطلب کاشت مو هستید ، نخستین گام مهم یافتن یک جراح با تجربه و یافتن بهترین کلینیک کاشت مو است تا در قبال صرف وقت و هزینه جراحی بتوانید به نتیجه رضایت بخش برسید و همچنین لازم است خودتان نیز اطلاعات بیشتری درباره کاشت مو بدانید.

این روزها دو روش FUT و FIT جزء رایج ترین روش های کاشت مو هستند که با مشورت پزشک خود می توانید مناسب ترین را انتخاب کنید.

در واقع فولیکول های مو را به صورت تک تک و با همان حالت طبیعی می کارند ، موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی رشد خواهند کرد.

 

 

 

هزینه کاشت مو غرب تهران

 

 

چه موهایی در سر برای کاشت مو غرب تهران استفاده می شود ؟

در کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند ، موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص ، فولیکول های آن به صورت تک تک جدا می شوند.

با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر پیوند زده می شود.

بدن نیز واکنشی به این موها نشان نمی دهد و در واقع حسن پیوند موی طبیعی همین است.با توجه به اینکه عضو پیوندی از بدن خود فرد تهیه می شود ، احتیاج به نگهداری و مراقبت های درمانی ندارد.

اگر پزشک کاملا با تجربه باشد آنقدر ظریف این موها را بر می دارد که تنها یک خط بسیار باریک می ماند .

البته توجه داشته باشید وقتی موها کاشته می شوند بعد از 4 تا 6 ماه می ریزند و بعد از آن مجددا موها رشد خواهند کرد ، به همین دلیل نباید نگران شوید چون ریزش بعد از کاشت طبیعی است.

روش های کاشت مو غرب تهران:

 

روش پانچ کاشت موی (punch) :

موها به صورت دسته ای برداشته شده و در محل مورد نیاز با استفاده از ایجاد سوراخ هایی در پوست سر ، کاشته می شود.امروزه این روش به دلیل ایجاد نمای مصنوعی (معروف به نما عروسکی) کاربرد چندانی ندارد.

 

 

 

انواع روش های کاشت مو

 

 

 

روش کاشت مو FUT:

برداشت مو با یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر که معمولا تحت بی حسی موضعی انجام شده و حاوی 1500 تا 2500 گرافت که حاوی 7000 تا 9000 تار مو می باشد و سپس محل عمل با ظرافت ترمیم شده و چون خط برداشت در مسیر رویش موها بوده معمولا محل ترمیم دیده نمی شود.

سپس توسط تیم جراحی زیر میکروسکوپ گرافت های فولیکول های مو به صورت واحد های یک ، دو و یا سه تایی جدا و آماده جهت کاشت می شود.

در این روش معمولا نیاز به تراشیدن سر فرد نبوده و فقط ناحیه ای که جهت برداشت و کاشت لازم است کوتاه می شود و سپس فولیکول های آماده شده تک تک و خیلی منظم طبق طرح از قبل تعیین شده کاشته می شود.

روش کاشت مو FIT:

وقتی فرد طاس بانک مو خوبی داشته باشد روش FIT را می توان پیشنهاد داد که در این روش دیگر برش و بخیه وجود ندارد.

فرد متقاضی نیازی به بستری شدن نداشته و تنها با بی حسی موضعی و ضدعفونی شدن کامل فولیکول های مو با ابزار های خاص به طور مجزا برداشته می شوند.

در نهایت فولیکول ها در محل طاسی کاشته می شوند.شاید بیشتر درباره انتقال بانک مو بدن به منطقه طاس سر شنیده باشید.

روش FIT همان روشی است که به ما این امکان را می دهد تا در صورت کم بودن بانک مو از موهای بدن برای پیوند استفاده کنیم و همچنین باید گفت که با برداشت مو از پشت سر ، محل برداشت غیر قابل رویت خواهد بود و محل پیوند مو کاملا طبیعی است و نیز نیازی به گذراندن دوران نقاهت بعد از کاشت مو نیست.

 

 

 

قیمت کاشت مو غرب تهران

 

 

 

مقایسه دو روش کاشت موی FUT و FIT:

کاشت موی FUT یک عمل سنتی و کلاسیک به شمار می رود که برای انجام آن نیازمند پزشک کاملا آشنا با تکنیک های جراحی هستیم.

این روش بدین صورت است که یک نوار باریک که قطر این نوار بستگی به مقدار شلی پوست سر دارد .از پوست پر موی پشت سر و طرفین سر برداشته شده و در آخر منطقه برداشته شده مو با تکنیک خاص بخیه می شود و در طی 12 الی 14 روز این بخیه ها کشیده خواهند شد.

باریکه برداشته شده از پشت سر توسط تکنسین های کاشت مو به قطعات کوچکی به نام گرافت تقسیم می شوند که هر گرافت شامل 1 تا 4 تار مو بوده و این گرافت ها در جلوی سر کاشته می شوند.

نکات طلایی کاشت مو به روش FUT این است که در آن می توانیم بیشترین رشد کاشت را داشته ، راحت تر جراحی را برنامه ریزی کرده و همچنین طبیعی بودن فرایند کاشت را تضمین کنیم.

معایب FUT در مقایسه با FIT:

در روش FUT فرد برای کاشت بیهوش شده و بیمار حدود 5-6 ساعت به صورت ممتد تحت عمل جراحی قرار می گیرد و محل برداشت نوار باریک از بانک موی پشت سر ، بخیه شده و پس از مدتی باید بخیه ها کشیده شوند.

در روش FUT محل بخیه پشت سر عمدتا به صورت یک خط طولانی فاقد مو باقی می ماند.اما در روش FIT فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود و فرد می تواند به امور شخصی خود بپردازد.لذا خستگی در این روش بسیار کمتر است.

 

 

 

بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران

 

 

 

کدام روش کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو مناسب شماست ؟

یکی از مهم ترین سوالات مراجعه کنندگان به کلینیک های کاشت مو این است که باید از کدام روش استفاده کنند.

  •  پاسخ این سوال آسان است.شما خودتان را اذیت نکنید  و اگر به پزشک خود اعتماد دارید انتخاب روش را به عهده او بگذارید.
  • اما به طور کلی بهترین روش کاشت مو دو جلسه FUT با فاصله یکسال است ، زیرا در برداشت و کاشت FUT در یک جلسه مقدار زیادی مو برداشت می شود.
  • زمان عمل کوتاه تر است و بانک موی بیمار کمتر تخریب می شود و در نتیجه کاشت ، طبیعی تر خواهد شد و تراکم های بالاتری را می توان به دست آورد.
  • اگر بیمار از جراحی ترس دارد و تمایل به بخیه زدن و بخیه کشیدن ندارد و از اسکار پشت سر (خط بخیه) نگران است و یا به هر دلیل دیگری تمایل به FUT ندارد روش FIT مناسب تر است.
  • اگر بیمار اجازه تراشیدن موها را نمی دهد روش FUT انجام می شود. زیرا در روش ترکیبی کل موها تراشیده خواهد شد.
  • اگر مقدار کمی مو لازم داریم(کاشت ابرو ،سبیل ، ریش و ناحیه اسکار) FIT انجام می شود.
  • در برداشت مو از یدن به دلیل ناکافی بودن موی پشت سر معمولا FIT انجام می شود.

 

 

 

هزینه کاشت مو غرب تهران:

احتمالا یکی از دغدغه های اولیه ی شما راجع به کاشت و پیوند مو، هزینه هایی انجام کاشت است. طبیعی است که همه ی ما به دنبال جایی هستیم که با کمترین هزینه ی ممکن، بهترین خدمات را ارائه دهد تا هم به نتیجه ی مطلوب برسیم و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم؛ اما در مورد کاشت و پیوند طبیعی مو، ماجرا کمی فرق می کند و باید با حساسیت بیشتری به دنبال کلینیک مورد نظر خود بگردید.

 

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

مجموع نظرات

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن