Karaj Laser Center

مرکز لیزر کرج

مرکز لیزر کرج در زمینه رفع موهای زائد و انواع لیزر های پوستی فعالیت می کند. اما همیشه جای سوال باقی است که بهترین مرکز لیزر در کرج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بیایید به بررسی نکات کلیدی و البته ویژگی های یک مرکز لیزر خوب بپردازیم و آن ها را بررسی کنیم .

 

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

مرکز لیزر در کرج:

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین و ایمن‌ ترین راه‌ های حذف دائمی موهای زائد بدن به حساب می‌آید. تحقیقات و پژوهش‌ های بسیاری بر این روش حذف موهای زائد انجام شده و امروز با قطعیت می‌ توان در مورد تاثیر آن نظر داد.

میزان رضایت از لیزر در بین متقاضیان بسیار بالا است ولی در عین حال تعداد کثیری از افراد، نتایج رضایت بخشی از آن دریافت نمی‌ کنند.

امروزه استفاده از اشعه لیزر برای از بین بردن موهای زائد به یک شیوه مرسوم تبدیل شده است. این تکنولوژی با هدف قرار دادن فولیکول های مو، آن ها را از ریشه از بین می برند.

مو سرشار از فولیکول هایی است که به آن رنگ می دهند. هرچقدر که حجم رنگدانه های موجود در مو بیشتر باشد، به اصطلاح مو تیره تر باشد، اشعه لیزر بهتر جذب آن شده و سریع تر آن را از بین می برد.

به همین دلیل است که در تمام تبلیغات مرتبط با لیزر، عموما اعلام می شود که این تکنولوژی مناسب پوست های تیره نیست.

اما امروزه این تکنولوژی پیشرفت کرده و تنها مختص پوست های روشن نیست. اما قبل از آن توضیحاتی در مورد نحوه ی عملکرد این دستگاه ها را خدمت شما ارائه می دهیم.

دستگاه های لیزر، به عنوان روشی جایگزین برای روش های معمول از بین بردن موهای زائد می باشد. این روش، بر خلاف روش های پیشین خود، کمترین عوارض را برای پوست به همراه داشت.

 اما در ابتدا لیزر تنها مناسب پوست های بسیار روشن بود. به مرور با پیشرفت علم و تکنولوژی این دستگاه ها نیز پیشرفت کرده و تنوع پوستی بیشتری را پوشش می دادند.

 

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

عملکرد لیزر برای حذف موهای زائد:

لیزر یک پرتوی نور متمرکز و تک رنگ است که از انرژی بسیار زیادی برخوردار است. وجود همین انرژی قابل کنترل باعث شده است تا مصارف زیادی برای لیزر در زمینه پزشکی به وجود بیاید. یکی از مفید ترین کاربردهای لیزر استفاده از آن برای از بین بردن موهای زائد است.

لیزر موهای زائد بر اساس ویژگی جذب انتخابی توسط رنگدانه های موجود در موها کار می‌کند. اگر بخواهیم موضوع مذکور را کمی ساده تر و شفاف تر بیان کنیم باید بگوییم: در زمان استفاده از لیزر برای از بین بردن  موهای زائد صورت یا بدن ، رنگدانه های ملانین موجود در مو این انرژی را جذب کرده و آن را به ریشه مو منتقل می کند.

این انتقال انرژی باعث تخریب ریشه مو شده و شما را از شر موهای زائد خلاص می کند.

 

دستگاه  لیزر الکساندرایت :

حتما با اصطلاح الکساندرایت آشنا هستید. الکساندرایت، نام طول موجی است که از اشعه لیزر ساطع می شود.

 در دستگاه های امروز از این طول موج که 755 نانومتر است استفاده می شود. این طول موج تنوع پوستی بیشتری را به نسبت دستگاه های قدیمی در بر می گیرد.

اما همچنان این طول موج مناسب استفاده برای پوست های تیره و سیاه پوستان نبود. امروزه، طول موجی بالاتر در دستگاه های پیشرفته تر و جدید استفاده می شود. این طول موج را با نام اندیاگ می شناسیم. دستگاه هایی که از این طول موج بهره می برند، مناسب استفاده برای پوست های تیره  است.

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

اما برای شناختن مرکز لیزر کرج ویژگی های یک کلینیک عالی را بررسی می کنیم :

محیط کلینیک:

همیشه تاثیر محیط بر تصمیم گیری ما تاثیر بسیار زیادی دارد. بهترین مرکز لیزر در کرج ، باید دارای محیطی زیبا، آرام و مناسب باشد.

 این امر در مراجعه کننده ایجاد اعتماد کرده و او را به استفاده از خدمات آن کلینیک ترغیب می کند. فضایی تمیز و پاک، پذیرایی خوب و نورپردازی مناسب از همه ویژگی های بهترین مرکز لیزر کرج است.

بهداشت:

اما هر قدر محیط یک کلینیک زیبا باشد، اگر بهداشت عمومی در آن رعایت نشود، نمی توان از آن به عنوان بهترین مرکز لیزر کرج نام برد.

 محیطی تمیز و بهداشتی، از ویژگی های اساسی یک مرکز لیزر مورد تایید است. در کنار تاکید بر بهداشت محیط، رعایت نکات بهداشتی توسط تکنسین های کلینیک نیز بسیار مهم است.

چرا که این افراد به طور مستقیم با مراجعه کننده در ارتباط هستند و کوچکترین بی توجهی می تواند مشکلاتی بسیار بزرگ را با خود به همراه داشته باشد.

همچنین، دستگاه هایی که امروزه در بهترین مرکز لیزر در کرج استفاده می شوند، دارای سری جدا شونده است. استریل و ضد عفونی کردن این سری قبل از هر بار استفاده توسط پرسنل مجموعه، جزو روتین های بسیار مهم و اصلی است.

اما در مرکز لیزر کرج ، یک سری به هر مراجعه کننده اختصاص داده می شود تا در کنار رعایت بهداشت، اعتماد سازی نیز صورت گیرد.

 

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

پزشک متخصص:

یکی از ویژگی های مرکز لیزر کرج ، حضور مداوم پزشک یا پزشکانی متخصص در حوزه پوست و مو و زیبایی است. این پزشکان در کنار ویزیت مراجعه کنندگان، با تشخیص نوع مو و پوست آن ها تعداد جلسات مورد نیاز آن ها تعیین می کنند.

همچنین ،حضور داشتن یک پزشک متخصص در مجموعه لیزر به اعتبار آن می افزاید. همچنین این امر به مراجعه کنندگان اطمینان خاطر داده که در صورت بروز هرگونه مشکلی، پزشک مجموعه در کنارشان حضور دارد.

 از سوی دیگر، افرادی نیز هستند که دارای مشکلاتی پوستی مانند پسوریازیس، خال، لک و یا اگزما هستند. پزشک متخصص تشخیص می دهد که آیا لیزر برایشان انتخاب مناسبی هست یا خیر.

 

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

 تیم مجرب:

همواره در کنار پزشکان متخصص، تیمی مجرب و کار آزموده قرار دارند. پس می توان گفت در مرکز لیزر کرج ، حضور این تیم از اصول بسیار مهم است.

 کار اصلی این تیم را می توان توجه و تمرکز بر انجام تمام دستورات پزشک دانست. چرا که اگر این افراد کوچک ترین تعللی در کار خود داشته باشند، ممکن است موجب به سوختگی، تاول و مشکلاتی از این قبیل شود.

همچنین نحوه برخورد این افراد نیز بسیار مهم است. کلینیکی که به مراجعه کننده احترام نگذاشته و سوالات او را بی پاسخ گذارند، هیچ شانسی در معتبر و معروف و از آن مهم تر محبوب شدن ندارد.

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

 تجهیزات:

در مرکز لیزر کرج همواره از تجهیزاتی به روز و تحت تایید استفاده می شود. استفاده از بهترین دستگاه ها به تیم پزشکی و کادر پرسنل این امکان را می دهند تا بهترین نتیجه را به مراجعه کننده هدیه دهند.

دسترسی:

مرکز لیزر کرج ، آن کلینیکی است که دسترسی بسیار عالی نسبت به سایر  مجموعه های لیزر دیگر داشته باشد. امروزه به دلیل فراوانی کلینیک های لیزر موهای زائد، می توان یکی از ویژگی های رقابتی آن ها را سطح دسترسی بالای یک مجموعه دانست.

 چرا که مراجعه کنندگان این توقع را دارند تا به سریع ترین و راحت ترین روش به نوبت خود رسیده و در آرامش جلسه لیزر خود را پشت سر بگذارند.

 از سوی دیگر، مرکز لیزر در کرج در کنار مکان مناسب، توجه خاصی به سیستم نوبت دهی خود نیز دارد.

 

 

 

 

Karaj Laser Center

 

 

 

 خدمات جامع:

همانطور که گفتیم، اکثر کلینیک های لیزر در کرج از دستگاه هایی با تکنولوژی الکساندرایت بهره مندند. اما می توان گفت مرکز لیزر در کرج در کنار توجه به تجهیزات به روز، به تنوع آن نیز نگاهی ویژه دارد.

همچنین، لیزر موهای زائد تنها یک روش مناسب بانوان نیست. بلکه در حال حاضر آقایان نیز به این کار راغب اند. چه بهتر است که یک مجموعه در کنار ارائه خدمات به بانوان عزیز، از قشر آقایان نیز غافل نشود و زمان و یا مکانی مجزا همراه با تیمی مجرب را به آن ها اختصاص دهد.

هزینه:

یکی از نکات منفی لیزر موهای زائد، هزینه ی بالای جلسات آن است. اما همانطور که در ابتدا گفتیم، این هزینه ها در برابر هزینه های روزانه ای که برای خرید تیغ اصلاح و یا جلسات وکس خرج می شدند، بسیار ناچیز بوده و لیزر موهای زائد یک شیوه کاملا مقرون به صرفه است.

 

 

در کل برای لیزر موهای زائد به چه کلینیکی مراجعه کنیم؟

اگر قصد صد در صدی برای لیزر موهای زائد بدن یا صورت خود را دارید، باید در انتخاب محلی که قرار است این خدمت را برای شما انجام دهد، دقت تمام به خرج دهید. نکاتی که می‌ تواند در انتخاب یک کلینیک لیزر تاثیر گذار باشد، شامل موارد زیر است:

  • وضعیت بهداشت محیط
  • وضعیت نظافت و رعایت بهداشت دستگاه ها
  • وضعیت آرامش محیط انجام خدمت
  • استفاده از تگنولوژی های مدرن و مطمئن
  • وجود متخصصین مجرب و توانمند

 

 

چرا نباید بعد از لیزر موهای زائد در مقابل آفتاب قرار گرفت؟

از جمله مهم ­ترین نکات لیزر موهای زائد می­ توان به این مورد اشاره کرد که بعد از انجام لیزر موهای زائد در کرج نباید به مدّت 4 هفته در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گرفت.زیرا پوست شما بعد از انجام این پروسه حسّاس ­تر از قبل می­ شود و احتمال وارد شدن آسیب به پوست افزایش می یابد.بهتر است که در پاییز و زمستان برای انجام این کار اقدام کنید تا احتمال این امر کاهش پیدا کند.

 

کلینیک تخصصی پوست،مو و لیزر آسمان آبی البرز

10
مجموع نظرات

avatar
5 نظرات
5 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
6 نویسندگان دیدگاه
کلینیک آسمان آبیزهراشهریارمهدیfateme آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
رضا زنوزی
مهمان
رضا زنوزی

سلام خسته نباشید موی صورت آقایان هم میشه لیزر کرد ممنونم اگه راهنمایی فرمایید

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

با سلام . بله . شما میتوانید برای دریافت وقت مشاوره رایگان با شماره 02632402304 تماس حاصل فرمایید.

fateme
مهمان
fateme

آیا واقعا لیزر برای جای جوش در این مرکز لیزر تاثیر ۱۰۰٪ دارد؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

با سلام . بله تاثیر داره . به شرط اینکه شما زیر نظر متخصص پوست و استفاده از بروزترین دستگاهها کار لیزر را انجام دهید . با افتخار اعلام میکنم مرکز ما با حضور بهترین متخصصین پوست و جدیدترین دستگاههای لیزردر خدمت شما دوستان عزیز میباشد..برای دریافت وقت از پزشکان ما با شماره 02632402304 تماس حاصل فرمایید.با تشکر

مهدی
مهمان
مهدی

سلام،خسته نباشین…میخواستم بدونم برای لیزر بدن آقایان چند جلسه کافیه؟و حدودا هزینش چقدر میشه؟ با تشک

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام . روز بخیر .برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۶۳۲۴۰۲۳۰۴ تماس بگیرید. با تشکر

شهریار
مهمان
شهریار

سلام . من یه مدتی است که پستوریازیس دارم مرکز شما میتونه با لیزر مشکل منو حل کنه

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام . روزتون بخیر – دوست عزیز شما میتوانید جهت دریافت وقت ویزیت از پزشکان متخصص مرکز با شماره 02632402304 تماس بگیرید .با تشکر

زهرا
مهمان
زهرا

سلام ببخشید میشه آدرس دقیق رو بدین

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام وقت بخیر . آدرس کلینیک : کرج طالقانی شمالی خیابان بهار نبش 25 متری ادیبی . ساختمان پزشکان هما . کلینیک آسمان آبی
ما همه روزه از ساعت 8صبح تا 8 شب با وقت قبلی در خدمتتون هستیم .