بهترین لیزر PDL در کرج

لیزر PDL در کرج (تنها کلینیک مجهز به دستگاهADVATx  PDL)

این لیزر برای بهبود و ترمیم ضایعات عروقی (قرمز رنگ ) پوست طراحی شده است که می تواند بدون گذاردن تاثیر منفی از لایه های سطحی پوست عبور کند و مویرگ های موجود در لایه های عمقی پوست را تحت تاثیر قرار دهد ، طیف وسیعی از ضایعات قرمز عروقی پوست می تواند توسط این لیزر بهبود یابد .

 

 

 

هزینه لیزر PDL در کرج

 

 

ماه گرفتگی ، خال های قرمز رنگ پوست که در سنین بالا بر روی بدن ایجاد می شود ، گوشت اضافه و جای عمل جراحی و سوختگی های قبلی ، ترک های قرمز رنگ شکم ، مویرگ های زیر جلدی صورت و ساق پا و حتی زگیل های پوستی و جوان سازی صورت به فرم غیر تخریبی ، درمان جوش های فعال به وسیله لیزر PDL قابل درمان است .

6
مجموع نظرات

avatar
3 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
4 نویسندگان دیدگاه
کلینیک آسمان آبیSaraمهنازمحمد رشیدی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
محمد رشیدی
مهمان
محمد رشیدی

سلام وقت بخیر روی صورتم سمت راست قرمزی دارم که وقتی متولد شدم بوده روی صورتم خواستم بدونم با لیزر PDLامکان از بین رفتنش هست یا کمرنگ تر بشه؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام . وقت بخیر . بله لیزر به درمان شما خیلی کمک میکنه تا بهتر بشه .

مهناز
مهمان
مهناز

سلام من لیفت وپروتزانجام دام جای بخیه هام بالیزر برطرف میشه؟

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام دوست عزیز بله انجام میشه . برای راهنمایی و وقت گرفتن با شماره 02632402395 تماس بگیرید

Sara
مهمان
Sara

سلام و وقت بخیر من روی گونه و بینی لکه های قرمز رنگ هست که بخاطره تنگی عروق ایجاد شده و از بیماری اسکلو درمی هست میخواستم بپرسم با لیزر به طور کامل برداشته میشه و برگشتی نداشته باشه

کلینیک آسمان آبی
مدیر
کلینیک آسمان آبی

سلام دوست عزیز – بله با دستگاههای مجهز موجود در کلینیک شما میتوانید لکه ها و ضایعات عروقی رو از بین ببرید . برای دریافت مشاوره بهتر میتوانید عکس خودتان را به شماره 09020630500 واتساپ نمایید تا مشاوره کلینیک در اسرع وقت راهنماییتون نمایند . با تشکر